פרויקט אלי כהן 16 ברעננה

  • eli-choen-16-1
  • eli-choen-16-2
  • eli-choen-16-3
  • eli-choen-16-4
שומרים על ההצלחה - קרוב אל הלב.
בהמשך ישיר לפרויקט אלי כהן 14 ובשכנות אליו - החלה העבודה על פרויקט אלי כהן 16 ברעננה. הפעם המשכנו את ההצלחה ופרשנו אותה על פני 8 דירות ו-2 פנטהאוזים מרווחים, מרפסות גדולות ומפרט גבוה ובלתי מתפשר.

רחוב אלי כהן נמצא בלב ליבה של העיר רעננה, במרכזה הירוק והמתחדש של העיר, מרחק נגיעה ממרכז העסקים, מרכזי התרבות, החינוך, הספורטק, ומגוון פארקים ציבוריים להנאת התושבים, ובמיקום מושלם המאפשר לכם להרגיש את פעימות הלב של העיר ובמקביל ליהנות משקט ירוק ורענן.

בשכונה בניינים ותיקים העוברים תהליך של שיפור ושדרוג, הוספת דירות והגדלת מטראז' לדירות קיימות, ואף רענון ויזואלי עדכני לחזות הבניין וכמובן - עמידה בתקני רעידות אדמה וחיזוק המבנה.

 

הפרויקט הנו שיחזור ושכלול להצלחת פרויקט אלי כהן 14, של חברת 'עדי יעדים' - יוזמת ומבצעת פרויקטים בתחום התחדשות עירונית ותמ"א 38 בפרט.

חברת עדי יעדים נמצאת כיום בשלבי בניה שונים בשלושה פרויקטים נוספים בגוש דן וברעננה.
לחברה ניסיון עשיר בניהול וביצוע פרויקטים המאפשר קבלת הטבות המגדילות את הכדאיות הכלכלית בכל פרויקט.

חברת עדי יעדים מלווה את התהליך מתחילתו ועד איכלוס הדירות בעזרת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שאינם מתפשרים על איכות ובטיחות.

אלי כהן 11-13-15 רעננה : בשלבי סיום ,כול הדירות (12) מכורות ,צפי מסירה כ3-4 חודשים.


תוכנית קומה טיפוסית

אודות

בינוי והתחדשות עירונית

עדי יעדים החברה מתמחה באיתור, ניהול, שיווק והקמת דירות חדשות במסגרת הוראות תמ"א 38, בשיתוף פעולה מלא עם דיירי הבניין במטרה להבטיח תוצאה סופית יוקרתית ומשתלמת.
קרא עוד...